Kurumsal

SESALIFE, gayrimenkul geliştirme, inşaat , taahüt ,projelendirme ,kentsel yenileme kuruluşu olarak 2003 yılında kurulmuştur. İş modelinde finansman, inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları da içeren gayrimenkul geliştirme faaliyetinde önemli bir deneyime sahiptir. Toplam 100 çalışanıyla; altyükleniciler ve çözüm ortakları dahil 200’den fazla kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlayan SESALIFE istanbul tuzla da başarılı projeler yapmıştır Marka ve patent alan Türkiye’ nin inşaat şirketlerinden biridir.

Misyon
"Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak"

Vizyon
Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici beş şirketi arasında olmak.

Ortak Değerler
SESA LIFE çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. SESA LİFE için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Sosyal Sorumluluk: SESA LİFE taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.

Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve SESALIFE bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Stratejiler
SESALIFE hedefleri belirlenen ana stratejiler çerçevesinde şekillenmiştir.

• Kurum Değerini Artırmak
• Müşteri Memnuniyetini Artırmak
• Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak
• Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak
• Kaynakları Etkin Kullanmak